Pasca

de Merisor in Prajituri, 18 Apr 2014 | 8765 vizualizari

COMENTARII (38)

RuxyRux 1

18.04.2014, 21:25

Ce minunatie Merisor drag! Sarbatori binecuvantate draga mea, cu pace, cu bucurie in viata ta!

Merisor 1

18.04.2014, 21:27

Multumesc, draga mea Rux!
Asemenea si tie, sarbatori binecuvantate si linistite!

Sylvia 1

18.04.2014, 21:27

arata bestial !

Merisor 1

18.04.2014, 21:27

Multumesc, Sylvia!

simonacallas 1

18.04.2014, 21:27

Ce frumoasa e, as manca-o pe toata Brava

Merisor 1

18.04.2014, 21:28

Simona, baietii mei deja au mancat

Mitinita 1

18.04.2014, 21:30

super

Constelatialeu 1

18.04.2014, 21:34

E tare buna ! Maine fac si eu,dar fara aluat,ca nu fur de la cozonac...cu smantana si branza dulce,sa vedem ce o sa iasa...

Merisor 1

18.04.2014, 21:34

Merci, Miti!

MotanLaOale 1

18.04.2014, 21:39

frumoasa

simonacallas 1

18.04.2014, 21:42

Cleme, cu smantana, branza si oua o sa iasa ca un cheesecake - deci, n-are cum sa nu fie bun

Panacris 1

18.04.2014, 21:43

Delicioasă!

simona72 1

18.04.2014, 21:44

Foarte frumoasa!

laura_n 1

18.04.2014, 21:46

uite ca nu am mancat combinata cu branza sarata! si cred ca v-a placut si asa numai cu branza dulce!

laura_n 1

18.04.2014, 21:46

Simona ))))

Merisor 1

18.04.2014, 21:52

Laura, eu si la placinte combin asa Muah!

Merisor 1

18.04.2014, 21:52

Cleme si eu ma gandisem sa fac fara aluat, dar m-am razgandit

Merisor 1

18.04.2014, 21:52

Cris

Merisor 1

18.04.2014, 21:52

Simona

laura_n 1

18.04.2014, 21:58

strici bunatate de branza sarata ))

Merisor 1

18.04.2014, 22:05

Nuuu, cu bunatate de branza sarata fac bunatate de placinta )

Rocsi 1

18.04.2014, 22:14

Foarte frumoasa si imi place mult ca ai foloist doar branza dulce, eu doar cu branza dulce mananc ..Auzi dar crema ai facut-o tu mai moale? Ca in poza cu felie pare asa ca ar curge.

Merisor 1

18.04.2014, 22:17

Rocsi, nu e moale, dar a fost taiat mai cald, ca asa au vrut unii )) apoi s-a intarit foarte bine.

Rocsi 1

18.04.2014, 22:20

Aa scuze atunci )...Nu ca ar fi vreo problema ca mie imi place si cremoasa ...Oricum foarte reusita...Pe mine ma enerveaza ca se rumeneste putin mai tare deasupra in cuptorul meu si nu sunt foarte estetice. Oricum anul asta am facut pasca doar cu aluat la baza si au iesit tare bine...

tanyapatap 1

18.04.2014, 22:20

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase