@Cel mai bun gem pe care l-am facut de cand bucataresc eu. Si are o culoare si o consistenta, minunate!!!
Mda! deci, fiecare negustor isi lauda marfa, nu?
nu da.....taree!))))
ce ati mai stat la discutii fara mine .....................bravo Gabytzule ,arata minunat, imi place atunci cand fructele raman intregi................... ................
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...