Puncte de vedere: Daca!…

Postat de Mutulica in Cu de toate pe 26 Mar 2017 | 2235 vizualizari

Comentarii (7)

26.03.2017, 11:10

E asa simplu sa arunci lozinci in spatiul public fara sa gandesti incat imi e sila sa mai ascult aberatii si ineptii de tot felul.....suntem un popor jalnic din multe puncte de vedere, am avut norocul sa ne nastem intr-o tara bogata dar n-am stiut sa profitam de bogatia ei intr-un mod care sa ne aduca respectul de sine....la vorbe si sfaturi suntem doctori docenti, la aplicabilitate niste pierzatori lamantabili si patetici....

26.03.2017, 11:12

Cleme , acum e randul meu sa te rog sa te calmezi!Eu mi-am refulat frustrarile in articol si acum m-am calmat , ies din nou in gradina pentru ca pare sa nu ploua azi.O zi frumoasa sa ai!

26.03.2017, 11:15

Nu-s nervoasa, sunt chiar calma....spun doar ce gandesc, ca e bine sau nu, habar nu am.....la mine ploua, dar o pisorceala, vroiam sa traga o rapaiala sanatoasa, apoi sa se faca frumos sa termin ce am de terminat prin gradina....

26.03.2017, 15:56

In loc sa iasa la pensie si sa lase locul tinerilor, continua cu prostirea, indobitocirea si manipularea.

26.03.2017, 16:04

Cei ca domnia sa ies la pensie doar cu picioarele inainte.

26.03.2017, 18:20

Sincer, si generatia asta tanara care vine din urma, care ar trebuie poate sa intre la conducere, nu mi se parea prea ok, decat intr-un numar foarte mic. Ca si astia tineri viseaza doar la multi bani, lux si alte cele, cel putin eu asta observ.
Noi ne-am invatat ca, cu mai putini bani sa traim, sa mancam, sa ne platim darile si toate cele, chiar daca ne este greu.
Ma uit la cei din afara, cand vin cate o luna in concediu in tara, cum isi cheltuiesc toti banii si viata li se pare atat de scumpa, dar noua nu ni se pare si spun ca ei nu ar putea trai niciodata aici. Dar daca Doamne fereste trebuie sa revina in tara, ce o sa faca? Sunt sigura ca multi nu vor suporta gandul asta si vor recurge la fel si fel de gesturi nasoale.

26.03.2017, 19:46

Rocsi , ai un punct de vedere la care nu m-am gandit si iti multumesc pentru opinia ta.

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase