De ce nu putem

Postat de Mutulica in Bucataras in oras pe 30 Aug 2012 | 3351 vizualizari

Comentarii (12)

30.08.2012, 13:29

Bine ai revenit, Costel, bine ati revenit amandoi
ca de obicei,spumos si plin de adevar, am zambit, m-am incruntat,am ras cu hohote, dar recunosc ca tare bine le mai zici numai ca e prea tarziu, mult prea tarziu

30.08.2012, 13:32

Nu sunt de acord cu finalul tau si nu voi fi niciodata de acord chiar daca si eu voi ajunge sa cred asta ! Voi spera ca va fi cineva capabil sa genereze schimbarea .

30.08.2012, 13:35

am venit mai intai sa vad daca ai scis mult te citesc dupa vacanta

30.08.2012, 13:35

De aia nu mi-am luat tren că uite ce păţeşti
Trecând peste partea grea a ecursiei voastre şi peste probleme curente a multor cetăţeni ai ţării, mă bucur pentru voi că aţi reuşit să vedeţi şi lucruri frumoase şi că aţi revenit acasă cu experienţă de viaţă.
Bun venit şi printre bucătăraşi

30.08.2012, 13:39

Costel, ce e scris..ramane scris si nu se poate schimba. Planul este intocmit si cu asta ...nu prea poti lupta e ca o strada cu sens unic restul e...speranta

30.08.2012, 13:45

Dia , vacanta placuta !

30.08.2012, 13:48

Multumesc Costel,desi e mai mult o pauza decat o vacanta

30.08.2012, 13:49

Laura , eu nu renunt niciodata ! Nu ma intereseaza ce e stabilit , fie de conducatorii pamanteni , fie de Dumnezeu .Eu nu renunt niciodata ! Si chiar sunt convins ca si Dumnezeu se poate razgandi ! In ceea ce-i priveste pe vremelnicii nostri conducatori... nu-i recunosc , nu ma consider reprezentat de ei pentru ca actioneaza pentru pieirea poporului nostru .Nu cred in sistem si de aceea nu votez !

30.08.2012, 14:44

Va multumesc pentru urari !

30.08.2012, 16:32

"Prefera sa stranga in brate puiul primit de la Mazare in loc sa-si imbratiseze copiii si nepotii plecati sa-si castige traiul prin te miri ce colt al lumii".
Bravo.

30.08.2012, 19:40

am citit o parte, ma mai intorc si citesc si restul ca scrii bine ce scrii!

01.09.2012, 17:39

interesant

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește