Camera de Chihlimbar

Postat de Ina in Cu de toate pe 31 Aug 2010 | 7851 vizualizari

Comentarii (22)

Ina

Ina
31.08.2010, 20:58

Va invit in Camera de Chihlimbar !

02.09.2010, 07:43

wow ce frumuseti!!!!!super, interesant articolul

02.09.2010, 07:43

Waw ce fain Sa-mi fie rusinica ! Nu stiam....Multumesc de articol

02.09.2010, 08:43

bravo ino, ai prezentat frumos, deci, astept urmatorul

02.09.2010, 12:16

foarte interesant si frumos totodata

02.09.2010, 17:01

bravo , ina , am aflat lucruri foarte interesante . Sagetator sunt , chihlimar , am , dar nu stiam de ce imi place asa mult . O sa-l port mai mult sa ma feresc de ,, romantism '' si .... restul se potriveste

02.09.2010, 17:32

bravo ino, ai prezentat frumos, ....mie niciodata nu mi-ai spus asa..............Ina, in judetul Buzau, la Colti este un muzeu al chihlimbarului,l-am vizitat anul trecut.............foarte frumos .Vad ca ai inceput sa scrii, mai greu a fost inceputul, nu?.................

02.09.2010, 17:47

super inuco felicitari tin-o tot asa

Ina

Ina
02.09.2010, 20:17

Multumesc de aprecieri, dragele mele! Chiar ma intrebam daca mai apare articolul....ca l-am pus de 3 zile ...

Ina

Ina
02.09.2010, 20:18

Medi, deci pot sa incep sa scriu si-un roman, nu? Sa ma gandesc la subiect

02.09.2010, 21:44

Bravo Ina! Foarte interesant articol, am aflat ceva nou!

03.09.2010, 15:46

chiar nu stiam de minunatiile astea.... bravo, Ina.... multumim....

Ina

Ina
04.09.2010, 07:39

Corina, Madi', multumesc mult! Imi dati curaj sa mai scriu si altele Daca e ceva de rau, sa-mi scrieti privat, nu de fata cu toata lumea

06.09.2010, 22:41

Se spune ca este bine sa porti tot timpul la tine un chihlimbar (dar fara metal atasat), respinge energia negativa

08.09.2010, 06:55

Foarte frumos Ina,multumim

08.09.2010, 19:21

Foarte frumos articolul.Asa am aflat lucruri noi si utile.Felicitari.

Ina

Ina
13.09.2010, 21:55

Sefu', baga chihlimbar la camara

Ina

Ina
13.09.2010, 21:55

Mena, Silvi0ara, multumesc!

13.09.2010, 22:08

Se spune ca este bine sa porti tot timpul la tine un chihlimbar (dar fara metal atasat), respinge energia negativa
..................na ca am mai invatat ceva........uite de ce imi place mie aici

Ina

Ina
14.09.2010, 09:06

In loc de "aici" puteai scrie si "sefu", ca nu ne suparam....

21.11.2010, 21:29

interesant articol felicitari ina si mai scotoceste si vei mai gasi ceva cu care sa ne incanti?

Ina

Ina
21.11.2010, 21:39

am vazut scris la comentarii "chihlimbar" si-am venit repede sa vad ce e Am uitat ca am scris articolul asta Ms, mamaieelena

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase