Am împlinit trei anişori

Postat de diaconta in Bucatarasii pe 23 Iul 2013 | 4690 vizualizari

Comentarii (82)

31.07.2013, 12:09

Nilgun e firesc sa fie asa.E un loc placut,cu oameni frumosi

31.07.2013, 12:09

Laurici,atunci o sa ne hlizim si mai tare ca om fi cam senile )))))))

31.07.2013, 12:10

gaby_d
24.07.2013, 23:53

Patricia Iordache
24.07.2013, 23:20

Frumos scris...dar imi place in mod deosebit aici..."Am avut bucuria sa întâlnesc rând pe rând oameni dragi


aici s-a referit mai mult la mine
avand in vedere ca esti primul om drag cunoscut pe site,cam da

31.07.2013, 12:11

Patricia,multumesc scumpa mea sper sa ma ridic la inaltimea asteptarilor tale

31.07.2013, 12:11

Multumesc mult tuturor

02.08.2013, 11:51

Uite că eu am venit aproape ultimul la comentat (zic ultimul cp pate vor mai comenta şi alţii după mine). Şi aproape că nu ştiu ce să mai zic, asta că s-a zic cam tot, numai comentarii frumoase.
Apăi Die cum să-ţi spun, că n-aş vrea să mă întind cu vorba cum îmi e felul Eu te ştiu virtual aici de vreun an, apoi de mai multă vreme, tot virtual de pe un alt site, după cum ştie toată lumea. Urmează, prin voia Celui de sus, să ne vedem în vreo două săptămâni şi în realitate, cum e firesc şi frumos atunci când se leagă prietenie între oameni.
Fiindcă e blog aniversar, unul pe un site ce creează dependenţă, îţi doresc şi eu ani mulţi şi buni alături de bunii prieteni spre împărtăşirea reţetelor culinare şi a reţetelor de viaţă, precum ingredientelor ce dau gustul clipelor petrecute pe aici şi în viaţa reală.
Restul le-am vorbi pe viu grai, că dacă mai scriu deja transform comentariul în blog.

02.08.2013, 13:52

Padre,nu stiu cum e pentru altii,dar pentru mine esti o prezenta care-mi aduce o stare de bine si asta nu-i putin lucru.Astept cu nerabdare ca prietenia noastra virtuala sa se transpuna curand si in realitate.Sunt convinsa ca prietenia reala va fi cel putin la fel de frumoasa ca cea virtuala.
Multumesc Victor
Cat despre cuvintele prea multe,stii ca pe mine nu ma deranjeaza,ca si eu ma intind la vorba de cele mai multe ori.

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase